Setrabet İletişim

Setrabet Türkiye’nin en güvenilir platformlarından birisi olmanın gururunu yaşamaktadır. Site içerisinde her an iletişim sağlanabilmektedir. Her hangi bir mesai mefhumu bulunmadan destek hattı çalışmaktadır. Sitenin birçok destek hattı bulunmaktadır. Bu servislerden birisi ile dilek veya şikayetler dile getirilebilmektedir. Site canlı destek hattı, whatshap destek hattı, e mail ve benzeri yöntemler üzerinden üyelerine hizmet vermektedir. Birbirinden farklı platformlar üzerinden sağlanan hizmetlerin belli yetki farklılıkları da bulunmaktadır.

Setrabet Destk Hattı İle Hangi İşlemler Yapılabilmektedir?

 

Sitenin canlı destek hattının veya diğer kanallarının kullanılması ile birlikte bir takım hizmetler alınabilmektedir. Bunları sıralamak gerekirse;

 

  1. Bonus talepleri; site içerisinde hak edilen bonuslar bu kanallar üzerinden talep edilebilmektedir. Oyunlara katılımın sağlanmasından önce bonus talep edilmelidir. Bu durumun dışında talep göz ardı edilecektir.
  2. Hesap kapama işlemleri; site hesabının kapatılması canlı destek hattı aracılığı ile yapılmaktadır. Detaylı olarak hesabın neden kapatılmak istendiği yazılmalıdır. Talebe cevap 48 saat içerisinde verilmektedir.
  3. Site engelinin kaldırılması; üyenin her hangi bir sebepten engellenmesi durumda canlı destek ile iletişime geçilmesi gerekmektedir.
  4. Hesap bilgileri temini; Para yatırma işleminde gerekli olan hesap bilgileri destek hattı üzerinden temin edilmektedir.

 

Site içerisinde hesap onayı ve benzeri işlemlerin yetkisi canlı destek hattında bulunmamaktadır. Yetki durumuna göre işlemin yapılması gerekmektedir.

 

Setrabet Telefon Numarası

 

Setrabet özel durumlarda üyeleri ile telefon üzerinden de iletişime geçmektedir. Site üzerinden aranma talebinin oluşturulması ile birlikte kısa bir süre sonra iletişim üye ile kurulmaktadır. Telefon ile iletişim Türkiye saatine göre 22:00 itibariyle son bulmaktadır. Bu sebeple bu saatin dışında ki telefon talepleri bir sonraki güne aktarılmaktadır.

 

Canlı destek hattına müsait olan zaman diliminin belirtilmesi ile birlikte yetkili tarafından aranma saati belirlenebilir. Sitenin VİP müşterilerine özel bir müşteri hizmetleri atadığı da bilinmektedir. Belli limitler ile oyunlar oynayan oyunculara VİP hakkı tanınmaktadır. İletişim ile ilgili birçok ayrıcalık bu üyelere tanınmaktadır. Günün her saatinde müşteri hizmetlerinin araması talep edilebilmektedir. Bu hizmet vip müşterilere özel olarak sunulmakta olan bir hizmettir.